

Ubacim u blender 2 jaja, 1 dcl mlijeka ( po želji ) , 2 i pola dcl mineralne vode, malo soli i 5 žlica brašna te pustim da izmiješa sastojke minutu i kada dobijem glatku smjesu dosta gustu koja je uvijek bez grudica samo ju prelijem u posudu i pečem palačinke. Gustoću regulirajte sa dodavanjem vode ili brašna.
Maline ponekad umiješam lagano i nježno u smjesu, a ponekad sa grabilicom izlijem smjesu na tavu te maline jednostavno utisnem odozgora, oba dva načina su super.
Maline su malo kiselkastije pa ako to baš ne volite posipajte palačinke češerom u prahu , a možete dodati i 1 žlicu češera u smjesu ili ih na kraju jednostavno pokapati medom.
Na ovaj način također radim prefine palačinke sa borovnicama.