

Ja palačinke radim u blenderu…lenjivac sam hahaha, ok evo recepta:
Ubacim u blender 2 jaja, 1 dcl mlijeka ( po želji ) , 2 i pola dcl mineralne vode, malo soli i 5 žlica Schar mix B brašna te pustim da izmješa sastojke minutu i kada dobijem glatku smjesu dosta gustu koja je uvijek bez grudica samo ju prelijem u posudu i pečem palačinke.Možete raditi deblje ili tanje a gustoću regulirajte sa dodavanjem vode ili brašna.
Punila sam ih ovaj puta sa mojom domaćom nutelom koja se savršeno slaže ….http://www.recepti-vio.com/nutella-na-moj-nacin/