

3 žlice bučinih sjemenki, 3 žlice sjemenki sezama, 1 žlica psylliuma, 1 jaje , 50 g maslaca ili masnoće po želji…Sjemenke samljeti u mlincu za kavu , sjediniti sastojke, dodati mrvicu soli i malo praška za pecivo , manje od pola paketića, izraditi glatku smjesu ( ako je premekano dodamo još malo samljevenih sjemenki ), otkidati rukom kuglice koje razvaljamo u štapiće.
Peći na 180 oko 20 min
Jako zgodna zdrava grickalica…posebno praktično za nositi na put