

U posudu stavite 2 jaja i 3 pune zlice bezglutenskog mix brasna ja sam koristila Schar i umijesite tvrdo tijesto po potrebi dodajte brašno,to ovisi o velicini jaja.Oblikujte u kuglicu i naribajte na ribez na platnenu prostirku i ostavite da se osusi ( najbolje preko noci ).
Ovakvo tijesto mozete cuvati dulje vremena, jednostavno ga napravite kad vam pase i spremite.